SKALBIMAS - Tvarkosnamai.lt

Mūsų skalbykla  sėkmingai teikia skalbimo paslaugas jau 11 metų, tad esame įgiję klientų pasitikėjimą bei užsitikrinę rekomendacijas. Skalbiame darželių, mokyklų, viešbučių patalynę, restoranų staltieses, servetėles, stalų sijonus, kėdžių apdangalus o kaip žinia, jie kelia aukštus reikalavimus švarai. Taip pat skalbiame darbo drabužius, tai pat teikiam siuvimo paslaugą (darbinių rūbų taisymas).

Daugeliui namų šeimininkių ne tik namų tvarkymas, bet ir drabužių, patalynės skalbimas, bei lyginimas atima ne tik brangų laisvą laiką, bet ir sukelia nemažai vargo. Šiuos darbus atlikti galite palikti mums. Skalbimui naudojame balinimo priemones, minkštiklius ir aukštos kokybės skalbimo miltelius. Jums tereikia parašyti el.laišką arba paskambinti. Galime išskalbti ar išlyginti Jūsų:
Patalynę, staltieses, rankšluosčius, pledus, striukes, darbo drabužius,tai pat galime išvalyti Jūsų kilimus.

Skalbinius pasiimame ir pristatome švarius, išlygintus ir sulankstytus į namus arba ofisą. Atlikimo terminas pagal susitarimą. Pastoviems klientams taikomos nuolaidos. Pasirašius paslaugų teikimo sutartį taikomos specialios nuolaidos.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com

adidas neo adidas questa yeezy original